NK Čelik danas je održao prozivku prvog tima te predstavio plan priprema pred novu sezonu. Prisutnim medijima obratili su se član uprave, Denis Mušović, kao i šef stručnog štaba, Bojan Regoje.
Regoje se u razgovoru za naš portal dotakao raznih tema. Govorio je o pojačanjima, ostancima, planu priprema, ali i samim promjenama u klubu nakon odlaska u viši rang.
Cijeli intervju pogledajte:
